O mnie

Cześć! Nazywam się Artur Brynkiewicz i jestem freelancerem, certyfikowanym specjalistą Google Ads.

Od 8 lat jestem związany z marketingiem internetowym. Pomagam firmom skutecznie pozyskiwać klientów w Internecie oraz realizować ich cele biznesowe, wykorzystując głównie kampanie Google Ads. Doświadczenie zdobywałem w łódzkich agencjach interaktywnych ECHO Marketing oraz QAH, a obecnie jako Freelancer Google Ads.

Obsługiwałem kampanie dla marek takich jak: Jungheinrich Polska, Naturhouse Polska, Mikomax Smart Office, Politechnika Łódzka, Volkswagen ŠKODA i SEAT Bednarek.

W czym mogę Ci pomóc jako Freelancer Google Ads?

  • Prowadzenie kampanii Google Ads
  • Audyt kampanii Google Ads
  • Dedykowane szkolenie Google Ads
  • Konsultacje Google Ads
Google Ads Freelancer
Na co możesz liczyć

Indywidualne Podejście

Każdy nowy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem. W mojej pracy istotne jest dla mnie, żeby móc dobrze poznać Twój biznes oraz cele marketingowe. Dzięki czemu będę mógł dobrać odpowiednie i efektywne rozwiązania Google Ads.

Co mnie wyróżnia

Nastawienie na Cele

W swojej codziennej pracy przy kampaniach stawiam przede wszystkim na realizacje założonych celów swoich klientów. System Google Ads jest narzędziem, które pozwala na realizację celów sprzedażowych jak i wizerunkowych.

external

Swoje kompetencje zawodowe opieram na własnych doświadczeniach, jak i innych specjalistów z branży Google Ads, z którymi na co dzień wymieniam doświadczenia. Mam okazję prowadzić kampanie zarówno dla małych firm rodzinnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Przez co skutecznie realizuję kampanie Google Ads przy budżetach 1 000 zł, jak i powyżej 20 000 zł. Mam również szeroki pogląd na różnorodność firm. Przez ponad 8 lat miałem okazję poznać wiele branż. Prowadzę kampanie dla sklepów internetowych (e-commerce), jak i firm usługowych.

0
+
Przeprowadzonych kampanii
0
+
Przeszkolonych osób
FREELANCER GOOGLE ADS

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES RAZEM ZE MNĄ

Zdobywaj nowych klientów wykorzystując potencjał Internetu!